Praha - hotel.cz
Prag hotels - prag-hotel.czPrague hotels - prague-hotel.wsPraha hotels - praha-hotel.cz Ubytování v Praze - hotel Zlatá Praha     
   exkluzivní hotely   
   luxusní hotely   
   hotely   
  levné hotely  
  hostely a ubytovny  

Hotel Zlatá Praha

Na Zavadilce 8
Praha 6

Poloha:Hotel Zlatá Praha je nově zrekonstruován a nachází se v klidném a tichém prostředí Hanspaulky. Svým romantickým stylem a harmonicky laděným interiérem je zvláště vhodný nejen pro turisty, ale rovněž pro konání svatebních hostin, pořádání firemních večírků, konferencí, prezentací či jiných kulturních a společenských akcí.
Pokoje:Hotel má k dispozici 30 pokojů. Vybavení pokojů - Vana,sprcha na pokoji, WC na pokoji, umyvadlo s teplou a studenou vodou, TV, SAT, telefon.
Služby:Recepce zajišťuje faxové služby, kopírovací služby, překladatelské služby, průvodcovské služby, praní prádla, žehlení prádla, trezor, výtah. Na hotelu je možný pobyt s domácím zvířetem. Jazykové znalosti personálu angličtina, němčina, ruština, italština, francouzština.
Restaurace:Hotelová restaurace s barem - otevřena od 11.30 do 23.00 hod. Hostům je k dispozici rovněž jídelna, denní bar, grill, letní terasa.
Parkování:Hotel disponuje rovněž vlastním parkovištěm.
Snídaně:Snídaně formou švédských stolů,možnost pobytu s polopenzí,možnost pobytu s plnou penzí.
Poznámka:Hotel je umístěn cca 10 min. tramvají nebo autobusem do centra.

Ceny 2014 4.1. - 26.12.
Jednolůžkový pokoj 1900
Dvoulůžkový pokoj 1900
Dvoulůžkový pokoj - oddělené postele 1900
Ceny jsou v Kč za pokoj

   R e z e r v a c e   

webová stránka: praha hotel zlatá praha          email: hotel-zlata-praha@praha-hotel.cz
praha hotel .cz  (c) 2000 - 2014