Praha - hotel.cz
Prag hotels - prag-hotel.czPrague hotels - prague-hotel.wsPraha hotels - praha-hotel.cz Ubytování v Praze - hotel U Modrého klíče     
   exkluzivní hotely   
   luxusní hotely   
   hotely   
  levné hotely  
  hostely a ubytovny  

Hotel U Modrého klíče

Letenská 14
Praha 1

mapa Prahy - hotel u modrého klíče
Poloha:Využijte pro svou návštěvu Prahy naší krásné polohy v historickém centru a výhodného dopravního spojení po celém městě (např. jen 5 minut tramvají č.12 k Pražskému výstavišti).
Pokoje:Hotel U modrého klíče Vám nabízí k ubytování 22 pokojů a 6 apartmánů, všechny s vlastním sociálním zařízením, satelitní televizí, minibarem, přímým telefonem, fénem, trezorem. K dispozici jsou pokoje s plně vybaveným kuchyňským koutem K příjemnému posezení Vám může posloužit 10 ti místná vinárna.
Služby:K regeneraci sil můžete v hotelu U modrého klíče využít služeb Relax centra - sauny a dvou whirlpoolů. K dispozici máte i sekretářské služby - fax a e-mail.
Parkování:Nejlépe a nejblíže zaparkujete v podzemních garážích Rudolfinum na Palachově náměstí, služba 24 hodin denně, cena 600 Kč/24 hod.
Snídaně:Snídaně formou bufetu.
Poznámka:Hotel je svým umístěním přímo v historickém centru Prahy vedle Malostranského náměstí, 200 metrů od Karlova mostu a s výhledem na Pražský hrad ideálním místem pro ubytování všech, kdo chtějí poznat hlavní město České republiky.  Původně gotická budova ze 14. století, později barokně upravená, prošla pod dohledem památkového úřadu kompletní rekonstrukcí. Genius loci zůstal, a vše nové je připraveno vyhovět veškerým Vašim nárokům na pohodlí a příjemnou atmosféru. Nejbližší stanice metra- Malostranská. Metro - trasa A, Malostranská Tramvaje - 12, 22, 23

   R e z e r v a c e   

webová stránka: praha hotel u modrého klíče          email: hotel-u-modreho-klice@praha-hotel.cz
praha hotel .cz  (c) 2000 - 2014