Praha - hotel.cz
Prag hotels - prag-hotel.czPrague hotels - prague-hotel.wsPraha hotels - praha-hotel.cz Ubytování v Praze - hotel U Červené sklenice     
   exkluzivní hotely   
   luxusní hotely   
   hotely   
  levné hotely  
  hostely a ubytovny  

Hotel U Červené sklenice

Na Kampě 513/10
Praha 1

Poloha:Druhý dům na Kampě pod Karlovým mostem na samém břehu Vltavy byl roku 1623 pojmenován na dům:U ČERVENÉ SKLENICE. V tomto domě se právě nacházíte. Královská cesta vede od Prašné brány Celetnou ulicí na Malé náměstí a Malý ryneček, odtud Karlovou ulicí na Karlův most a ulicí Mosteckou přes Malostranské náměstí, Nerudovou ulicí a k hradu na Hradčanské náměstí.
Pokoje:Hotelové pokoje jsou zařízeny vlastní koupelnou a WC, televizorem se satelitním příjmem, rádiem,telefonem, minibarem a bezpečnostní skříňkou. Z oken dvoulůžkových pokojů hotelu je vidět přímo na hladinu řeky Vltavy pod Karlovým mostem, na návodní pilíř, kde drží čestnou stráž legendární rytíř Bruncvík.  Dole vedle oken jsou vyznačena místa, jak vysoko až dostoupila voda při dvou posledních stoletých povodních v roce 1784 a v roce 1845.
Služby:V hotelu je k dispozici praní a žehlení prádla, etážová služba, securiti service, sekretářské služby a individuální    doprava. Na přání zajistíme průvodce Prahou, vyjížďky lodí po Vltavě.  Věříme, že příjemná a profesionální obsluha, příjemné  ceny a neobvyklé prostředí přispěje k dobré   náladě, odpočinku a k pěkným chvílím stráveným   v hlavním městě České republiky, stověžaté  Praze,    neváhejte a kontaktujte nás...   
Restaurace:V prvním patře hotelu je útulná restaurace o třiceti místech s výhledem na tu část ostrova, kde se v 17.století pořádaly hrnčířské trhy. otevřena každý den od 10.00 do 23.00 hodin. Na jídelním  lístku najdete českou národní kuchyni. V letních měsících lze posedět v zahradní restauraci přímo pod Karlovým mostem, s výhledem na řeku Vltavu nebo v zahradní restauraci na Kampě, s výhledem na Pražský hrad, Mosteckou věž a Staré město pražské.
Poznámka:Místo plné romantických a tajemných zákoutí, místo častého výskytu všech pražských vodníků a strašidel. Při toulkách po ostrově není neobvyklé potkati krásnou Lauru bez hlavy z kostela svaté Máří Magdalény, či smutně posedávající čerty u renesančního Velkopřevorského mlýna na vltavském rameni zvaném Čertovka, která ostrovem  protéká.Karlova mostu, který z rozhodnutí Karla IV. vystavěl roku 1357 Petr Parléř a nahradil kamenný most Juditin, který pobořila povodeň. Nad ostrovem dohlíží 30 barokních soch Nejbližší stanice metra- Malostranská.

   R e z e r v a c e   

webová stránka: praha hotel u červené sklenice          email: hotel-u-cervene-sklenice@praha-hotel.cz
praha hotel .cz  (c) 2000 - 2014