Praha - hotel.cz
Prag hotels - prag-hotel.czPrague hotels - prague-hotel.wsPraha hotels - praha-hotel.cz Ubytování v Praze - hotel U Blaženky     
   exkluzivní hotely   
   luxusní hotely   
   hotely   
  levné hotely  
  hostely a ubytovny  

Hotel U Blaženky

U Blaženky 1
Praha 5

Fotografie a obrazky Hotelu U Blazenky v Praze. Podkrovni pokoj. Fotografie pokoje. Restaurace. Fotografie zajice na recepci. mapa Prahy - hotel u blaženky
Poloha:Vila Blaženka se nachází poblíž Bertramky, známého muzea W.A.Mozarta. Jako většina usedlostí v této části Prahy vznikla na místě bývalých vinic, které tehdy naše hlavní město obklopovaly. V sedmdesátých letech minulého století ji dala postavit rodina východočeského statkáře Kodínského pro syna Aloise, studujícího práva. Ten se tu usadil a udělal pro svou městskou čtvrť mnoho dobrého. Za tehdejší stranu mladočechů byl poslancem říšského sněmu a plných dvanáct let byl i starostou Smíchova.Dále zde napsal několik právnických spisů a českých divadelních her pro Švandovo divadlo v dolní části Smíchova.
Pokoje:Hotel má k dispozici 9 pokojů a 4 apartmentny. Všechny pokoje jsou komfortně zařízeny a sladěny do teplých odstínů. K vybavení pokojů patří TV-SAT, minibar, bezpečnostní schránka, rádio, telefon s přímou provolbou a internetová přípojka.
Služby:Recepce zajišťuje služby na přání zakázníka.
Restaurace:Hosté mohou navštívit také hotelovou restauraci "Le Lapin Bleu" , která je otevřena denně od 11:00 do 23:00 hodin.Zde i na letní terase se podává převážně česká kuchyně.V druhé samostatné části restaurace je možné využít kulatý či oválný stůl až pro 16 osob, který může sloužit jak pro rodinnou oslavu, tak k svatební hostině. Tato místnost je hojně využívána i jako konferenční.
Parkování:Parkování je v ceně ubytování.
Snídaně:Snídaně je zajištěna formou bohatých švédských stolů a výběrem z mnoha dalších teplých pokrmů ze snídaňového menu.
Poznámka:Hotel je v blízkosti stanice metra B.

Ceny 2014 4.1. - 3.1.
Jednolůžkový pokoj 1500
Dvoulůžkový pokoj 1800
Dvoulůžkový pokoj - oddělené postele 1800
Suit - 1 lůžko 1600
Suit - 2 lůžka 2000
Suit - 3 lůžka 2100
Ceny jsou v Kč za pokoj

   R e z e r v a c e   

webová stránka: praha hotel u blaženky          email: hotel-u-blazenky@praha-hotel.cz
praha hotel .cz  (c) 2000 - 2014