Praha - hotel.cz
Prag hotels - prag-hotel.czPrague hotels - prague-hotel.wsPraha hotels - praha-hotel.cz Ubytování v Praze - hotel Residence Praga 1     
   exkluzivní hotely   
   luxusní hotely   
   hotely   
  levné hotely  
  hostely a ubytovny  

Hotel Residence Praga 1

Žitná 5
Praha 1

Obrázky a fotografie pražského hotelu Residence Praga 1 hotel residence praga 1 praha hotel residence praga 1 praha hotel residence praga 1 praha hotel residence praga 1 praha hotel residence praga 1 praha hotel residence praga 1 praha hotel residence praga 1 praha hotel residence praga 1 praha mapa Prahy - hotel residence praga 1
Poloha:Tříhvězdičkový Hotel&Residence Praga 1 se nachází v přímo centru Prahy, v Žitné ulici 5. Pouze 8 minut chůze dělí hosty hotelu od Václavského náměstí a mnoha dalších historických památek.
Pokoje:Hotel má k dispozici 5 apartmánů (max.pro 4 osoby) a 26 pokojů ve složení jednolůžkových a dvoulůžkových pokojů s možností přistýlek. Pokoje i apartmány mají vybavení v italském stylu a v každém z nich najdete postele, skříň, stůl, židle, telefon, WiFi připojení, klimatizaci, satelitní televizi, minibar, trezor, fén, toaletu a sprchu. Apartmány mají 2 ložnice, pro které je společná koupelna a toaleta.
Služby:Recepce je otevřena 24 hodin denně a personál, který hovoří plynně anglicky a německy svým hostům nabízí široký výběr služeb beauty farm, taxi, půjčovnu aut, prádelnu, rezervace parkoviště i letenek, okružní jízdy Prahou včetně průvodců, vstupenky na kulturní i sportovní programy atd. Dále zajišťuje úklid pokojů každé ráno, výměnu ručníků obden a výměnu ložního prádla 2x týdně. Ubytovat se můžete od 14:00 a opustit pokoj v den odjezdu do 12:00. Akceptují platbu hotově v Kč, EUR, GBP, USD i kreditními kartami.
Parkování:Parkovat můžete na hlídaném parkovišti v hotelu Ceasar Palace v Myslíkově ulici za 400,- Kč za den.
Snídaně:V hotelu se podává snídaně kontinentálního typu vždy od 7:30 - 10:30 ve snídárně.
Poznámka:Zhruba 100 metrů od hotelu se nachází stanice tramvaje a metra "Karlovo náměstí" - trasa B, odkud je možné cestovat po celém městě. V okolí najdete nespočetně mnoho restaurací, barů, klubů i obchodů.

   R e z e r v a c e   

webová stránka: praha hotel residence praga 1          email: hotel-residence-praga-1@praha-hotel.cz
praha hotel .cz  (c) 2000 - 2014