Praha - hotel.cz
Prag hotels - prag-hotel.czPrague hotels - prague-hotel.wsPraha hotels - praha-hotel.cz Ubytování v Praze - hotel Jalta     
   exkluzivní hotely   
   luxusní hotely   
   hotely   
  levné hotely  
  hostely a ubytovny  

Hotel Jalta

Václavské náměstí 45
Praha 1

mapa Prahy - hotel jalta
Poloha:Hotel se nachází přímo na Václavském náměstí.
Pokoje:94 luxusních, plně klimatizovaných pokojů. Všechny pokoje jsou vybaveny telefonem s přímou volbou, televizí se satelitními programy, PAY TV, japonským televizním kanálem, trezorem a minibarem. Všechny pokoje mají koupelnu s vanou a vysoušečem vlasů. Přibližně 50% pokojů je vybaveno faxem kombinovaným s telefonním záznámníkem. K dispozici je 5 apartmánů, 34 dvoulůžkových pokojů s jednou velkou/manželskou postelí "double", 44 dvoulůžkových pokojů s oddělenými lůžky "twin", 10 jednolůžkových pokojů a 1 pokoj pro tělesně postižené.
Služby:Hotel zajišťuje okružní jízdy městem, individuální program, vstupenky na kulturní akce, taxislužba, přeprava, lékařská služba, hlídání dětí, zavazadla, připojení na internet & email, "Internet Cafe", výpisy z účtu, směnárna, fotokopírování, faxové služby, úklid pokoje, antialergické polštáře, další požadavky týkající se vašeho pokoje.
Restaurace:Prvotřídní restaurace, která nabízí špičkové gastronomické zážitky v klidném a elegantním prostředí. Vedle české a mezinárodní kuchyně se specializuje především na japonskou kuchyni podávanou a la carte a také na Teppanyaki stole (viz samostatna stránka).
Parkování:Parkování je možné v garážích hotelu za 500,-CZK na den.
Snídaně:Snídaně na pokoj (nahlédněte laskavě do objednávkového formuláře ve vašem pokoji) - nápoje a občerstvení ve dne i v noci. Bufetová snídaně se podává od 6:30.
Poznámka:Nejbližší stanice metra jsou snadno dosažitelné pěšky (asi 300 metrů od hotelu) trasa A - "Můstek" nebo "Muzeum"; trasa B - "Můstek"; trasa C - "Muzeum".

   R e z e r v a c e   

webová stránka: praha hotel jalta          email: hotel-jalta@praha-hotel.cz
praha hotel .cz  (c) 2000 - 2014