Praha - hotel.cz
Prag hotels - prag-hotel.czPrague hotels - prague-hotel.wsPraha hotels - praha-hotel.cz Ubytování v Praze - hotel Evropa     
   exkluzivní hotely   
   luxusní hotely   
   hotely   
  levné hotely  
  hostely a ubytovny  

Hotel Evropa

Václavské náměstí 25
Praha 1

Fotografie Hotelu Evropa v Praze. Dvouluzkovy apartman. Ctyrluzkovy pokoj. Dvouluzkovy pokoj. Twin pokoj. Apartman. Hotelova hala. Restaurace. Pohled na hotelovy bar. mapa Prahy - hotel evropa
Poloha:Dvouhvězdičkový hotel Evropa je umístěn ve středu Václavského náměstí, přímo v centru města. V těstné blízkosti hotelu můžete najít směnárny, kavárny, poštu, bankomaty, restaurace, bary a spoustu zajímavých pamětihodností.
Pokoje:Kapacita hotelu je 90 pokojů. Přibližně jednu polovinu tvoří pokoje bez soc. zařízení a druhou polovinu pokoje s vlastní soc. zařízením. K dispozici jsou jednolůžkové až čtyřlůžkové pokoje. Pokoje s vlastním sociálním zařízením mají WC a vanu. Ostatní pokoje mají jen umyvadlo na pokoji a WC a koupelnu na chodbě. Některé pokoje jsou ve stylu Louise XVI a ostatní jsou vybaveny moderně. Vybavení pokojů je jednoduché - postele, skříň, stůl, židle a trezor. Do jejich vybavení nezapadá televize, rádio, telefon, minibar ani klimatizace.
Služby:Non stop recepce zajišťuje lístky do divadel, na koncerty, zapůjčení automobilu, průvodcovské služby, praní prádla, trezor, taxi, prodej suvenýrů, informace pro turisty a místnost na zavazadla. V hotelu jsou 2 výtahy.
Restaurace:V hotelu můžete navštívit dvě restaurace - jedna z nich se jmenuje Art Nouveau Restaurant a druhá je The Old Bohemian Restaurant, která nabízí velký výběr českých jídel. Obě restaurace jsou otevřeny od 12:00 do 24:00. Příjemné chvíle můžete strávit i v Café Evropa od 10:00 do 24:00. Café Evropa a Art Nouveau Restaurant jsou ve světě proslavené jako "Titanic restaurant".
Parkování:Parkování je možné na objednání za 350,-CZK na den ve dvoře.
Snídaně:Snídaně jsou podávány formou bufetu v hotelové galerii od 7:00 do 10:00.
Poznámka:Během více jak stoleté existence, se hotel Evropa stal jednou z nejhodnotnějších architektonických pamětihodností. Stanice metra "Můstek"-trasa A,B a "Muzeum"-trasa A,C jsou přibližně 100m od hotelu.

Ceny 2014 4.1. - 29.12.
Jednolůžkový pokoj 1500
Dvoulůžkový pokoj 2000
Dvoulůžkový pokoj - oddělené postele 2000
Trojlůžkový pokoj 2500
Čtyřlůžkový pokoj 3000
Jednolůžkový - společné sociálky 630
Dvoulůžkový - společné sociálky 1150
Trojlůžkový - společné sociálky 1580
Ceny jsou v Kč za pokoj

   R e z e r v a c e   

webová stránka: praha hotel evropa          email: hotel-evropa@praha-hotel.cz
praha hotel .cz  (c) 2000 - 2014