Praha - hotel.cz
Prag hotels - prag-hotel.czPrague hotels - prague-hotel.wsPraha hotels - praha-hotel.cz Ubytování v Praze - hotel Domus Henrici     
   exkluzivní hotely   
   luxusní hotely   
   hotely   
  levné hotely  
  hostely a ubytovny  

Hotel Domus Henrici

Loretánská 11
Praha 1

mapa Prahy - hotel domus henrici
Poloha:Dovolte abychom Vám představili Domus Henrici -Jindřichův Dům. Residence Domus Henrici se nachází v historickém domě na pražských Hradčanech, v těsné blízkosti Hradu - sídla českých králů.
Pokoje:Domus henrici nabízí 8 pokojů ( 7 dvoulůžkových a 1 apartmá ) s vchody z jižních teras domu. Všechny pokoje jsou vybaveny telefony s přímou volbou ( fax a e-mail je možno použít v recepci ), televizí se satelitními programy, minibarem, sejfem, minivěží s radiem a CD přehrávačem, sprchou, vysoušečem vlasů, WC. Pro náročné je 50% pokojů dále vybaveno velkou rohovou vanou, obchodníci uvítají pracovní stůl, možnost připojení na internet, fax, který zároveň slouží jako kopírka a scanner.
Služby:Z teras i pokojů, které poskytují dokonalý klid pro práci i odpočinek, uvidíte na panoráma města a Petřínské zahrady, které nabízejí ideální prostředí pro příjemné procházky.
Parkování:Parkování je možné v blízkosti hotelu.
Snídaně:Snídani podáváme bufetovou formou v příjemném prostředí klubovny s dobovými kachlovými kamny.
Poznámka:Hotel má ideální polohu v samém centru historické části města a většina nejvyhledávanějších památek je snadno dostupná pěšky nebo tramvají. Hosté mohou využít pohostinnosti blízkých restaurací nebo nabídky nedalekého sportovně relaxačního centra. K dispozici je také vlastní taxislužba. Nejbližší stanice metra- Hradčanská.

   R e z e r v a c e   

webová stránka: praha hotel domus henrici          email: hotel-domus-henrici@praha-hotel.cz
praha hotel .cz  (c) 2000 - 2014