Praha - hotel.cz
Prag hotels - prag-hotel.czPrague hotels - prague-hotel.wsPraha hotels - praha-hotel.cz Ubytování v Praze - hostel Orlík     
   exkluzivní hotely   
   luxusní hotely   
   hotely   
  levné hotely  
  hostely a ubytovny  

Hostel Orlík

Terronská 6
Praha 6

Obrázky a fotografie pražského hostelu Orlík hostel orlík praha hostel orlík praha hostel orlík praha hostel orlík praha hostel orlík praha hostel orlík praha hostel orlík praha hostel orlík praha
Poloha:Hostel Orlík se nachází v klidné rezidenční části Prahy 6, nedaleko Pražského Hradu (přibližně 10 minut chůzí). Hostel má dobré spojení do centra metrem nebo tramvají a přímé spojení autobusem na letiště Ruzyně.
Pokoje:Hostel Orlík nabízí ubytování v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením (toaleta a spracha). Celková kapacita hostelu je 173 lůžek. Hostel byl kompletně zrekonstruován v roce 2004.
Služby:Recepce je otevřena non stop a milý personál Vám velice rád pomůže s parkováním, transferem a dají Vám užitečné informace o Praze atd. V ceně je zahrnuto povlečení. Hostel je otevřený pouze během letních měsíců.
Parkování:Parkování je možné před budovou zdarma nebo na hlídaném parkovišti v garážích hotelu Diplomat za 450,- Kč za den.
Poznámka:Nedaleko hostelu se nachází restaurace, hospůdky, obchody, pošta a banka. Nejbližší stanice metra je "Dejvická" (trasa A). Hostel je vyhledáván pro svou dobrou cenu a skvělou dostupnost do centra města.

Ceny 2014 30.6. - 31.8.
1.9. - 8.9.
Jednolůžkový pokoj 700 800
Dvoulůžkový pokoj 1100 1200
Ceny jsou v Kč za pokoj

   R e z e r v a c e   

webová stránka: praha hostel orlík          email: hostel-orlik@praha-hotel.cz
praha hotel .cz  (c) 2000 - 2014