Praha - hotel.cz
Prag hotels - prag-hotel.czPrague hotels - prague-hotel.wsPraha hotels - praha-hotel.cz Ubytování v Praze - hostel Hlávkova kolej     
   exkluzivní hotely   
   luxusní hotely   
   hotely   
  levné hotely  
  hostely a ubytovny  

Hostel Hlávkova kolej

Jenštejnská 1
Praha 2

Fotografie a obrázky hostelu Hlávkova Kolej v Praze hostel hlávkova kolej praha
Poloha:Hostel Hlávkova kolej se nachází v historické budově v centru města, v těsné blízkosti Karlova náměstí. Hostel je vhodný jak pro individuální turisty, rodiny, tak i skupiny, které hledají ubytování v historickém centru. Na Václavské náměstí se dostanete jak pěšky, tak tramvají. Cesta pěšky trvá cca 10 minut.
Pokoje:Hostel je umístěn v hezké historické budově a skládá se z apartmánů. Během celého rok je možné přespat v jednopokojovém apartmánu pro 2-3 osoby. O prázdninách, kdy zbývající apartmány opustí studenti je možné turistům nabídnout též dvoupokojové apartmány (vždy pro dva pokoje společné koupelny s WC a sprchou). Můžete si zarezervovat celý apartmán (2-4 osoby), anebo můžete využít nabídky pouze jednoho pokoje (1-2 osoby) a sdílet chodbičku a sociální zařízení s druhým pokojem v apartmánu.
Služby:Recepce je otevřena non stop a je sem časově neomezený přístup. Povlečení a teplá voda jsou zahrnuty v ceně. Na každém patře najdete kuchyňky. Můžete například využít i společenskou místnost, která se v hostelu nachází. V suterénu je k dispozici místnost se sportovním vybavením. Hostel je otevřen pouze během léta.
Parkování:Nedaleko hostelu (cca 3-5 minut chůze) se nacházejí Václavské garáže, které můžete využít, pokud cestujete autem. Cena je 500,-Kč na den.
Poznámka:Nejbližší stanice metra "Karlovo náměstí" (trasa B). Dále se blízko hostelu nacházejí tramvajové zastávky tramvají č. 3, 10, 14, 16, 18, 22, 23, 24.

Ceny 2014 15.1. - 31.3.
1.4. - 30.6.
Apartmá - 2 lůžka 1230 1430
Ceny jsou v Kč za pokoj

   R e z e r v a c e   

webová stránka: praha hostel hlávkova kolej          email: hostel-hlavkova-kolej@praha-hotel.cz
praha hotel .cz  (c) 2000 - 2014