Praha - hotel.cz
Prag hotels - prag-hotel.czPrague hotels - prague-hotel.wsPraha hotels - praha-hotel.cz Ubytování v Praze - hostel Bubeneč     
   exkluzivní hotely   
   luxusní hotely   
   hotely   
  levné hotely  
  hostely a ubytovny  

Hostel Bubeneč

Terronská 28
Praha 6

Fotografie pražského hostelu Bubeneč hostel bubeneč praha hostel bubeneč praha hostel bubeneč praha hostel bubeneč praha hostel bubeneč praha hostel bubeneč praha hostel bubeneč praha
Poloha:Hostel Bubeneč se nachází blízko centra (cca 10 minut), kousek od zastávky metra Dejvická. Poblíž je také známý park Stromovka. Pražský hrad je dostupný pěší chůzí.
Pokoje:Hostel nabízí ubytování v jedno, dvou či třílůžkových pokojích. Pokoje jsou jednoduše, zato prakticky vybaveny. Sociální zařízení je na patře společné pro všechny pokoje. K využití máte na každém poschodí také kuchyňku.
Služby:Recepce je otevřena nepřetržitě, na hostel je přístup v kteroukoliv denní či noční dobu. Povlečení a teplá voda jsou zahrnuty v ceně. Sportovní nadšenci si mohou v areálu hostelu zahrát fotbal, házenou, volejbal či basketbal. Na oběd si můžete zajít do 500 metrů vzdálené studentské menzy od pondělí do pátku mezi 10:30 a 14:30.
Parkování:Pokud cestujete autem, můžete zaparkovat zdarma přímo u hostelu, anebo můžete využít hlídaného parkoviště v hotelu Diplomat, kde to stojí 300,-Kč na den.
Poznámka:Nejbližší zastávka metra je "Dejvická" (trasa A), dále se blízko hostelu nachází tramvajová zastávka "Vítězné náměstí" (tramvaje č. 2, 20, 26).

Ceny 2014 14.1. - 31.3.
1.4. - 30.6.
Jednolůžkový - společné sociálky 320 460
Dvoulůžkový - společné sociálky 530 830
Trojlůžkový - společné sociálky 640 940
Ceny jsou v Kč za pokoj

   R e z e r v a c e   

webová stránka: praha hostel bubeneč          email: hostel-bubenec@praha-hotel.cz
praha hotel .cz  (c) 2000 - 2014