Praha - hotel.cz
Prag hotels - prag-hotel.czPrague hotels - prague-hotel.wsPraha hotels - praha-hotel.cz Ubytování v Praze - hostel Arnošta     
   exkluzivní hotely   
   luxusní hotely   
   hotely   
  levné hotely  
  hostely a ubytovny  

Hostel Arnošta

Voršilská 1
Praha 1

Fotografie pražského hostelu Arnošta hostel arnošta praha hostel arnošta praha hostel arnošta praha hostel arnošta praha hostel arnošta praha hostel arnošta praha
Poloha:Hostel Arnošta se nachází poblíž Národní třídy, pouhých pět minut chůze od Staroměstského náměstí a Karlova mostu. Většina historických památek je snadno dostupná pěšky. Hostel je otevřen pouze v letních měsících, přes rok slouží jako studenstká kolej.
Pokoje:Hostel Arnošta nabízí ubytování ve dvoulůžkových, třílůžkových, čtyřlůžkových a pětilůžkových pokojích nebo ve vícelůžkovém pokoji zvaným dormitory, kde sdílíte pokoj s cizími lidmi. Sprchy s teplou vodou a toaletami se nachází na chodbě. Pokoje jsou vybaveny velice jednoduše - postele a skříně. V ceně je zahrnuto povlečení. V některých pokojích jsou palandy.
Služby:Hostel funguje 24 hodin denně, přátelský a ochotný personál hovořící několika jazyky se na Vás těší a nabídne Vám možnost mezinárodních telefonních hovorů, žehličku a fén zdarma, transfery, místnost pro zavazadla, různé informace ohledně cestování, Prahy atd. V hostelu je výtah, který můžete využít. Platba je možná hotově.
Parkování:Parkování není možné přímo v areálu hostelu, ale hlídané kryté parkoviště se nachází např. v Národním divadle za 30-40,- Kč za hodinu nebo Rudolfínu za 650,- Kč za den či ve Václavských garážích za 500,- Kč za den.
Poznámka:Velmi dobře situovaný levný hostel, který se nachází se v centru denního i nočního pražského života. V blízkosti je mnoho restaurací, hospod, jazz clubů, internetových kaváren a obchodů. Nejbližší stanice metra je Národní Třída (trasa B) a tramvajová zastávka (také Národní Třída), tramvaj č.9. Hostel je otevřen pouze v letních měsících.

Ceny 2014 4.7. - 6.9.
Dvoulůžkový - společné sociálky 780
Trojlůžkový - společné sociálky 1140
Čtyřlůžkový - společné sociálky 1440
Pětilůžkový - společné sociálky 1780
Dormitory (cena za osobu) 360
Ceny jsou v Kč za pokoj

   R e z e r v a c e   

webová stránka: praha hostel arnošta          email: hostel-arnosta@praha-hotel.cz
praha hotel .cz  (c) 2000 - 2014