Praha - hotel.cz
Prag hotels - prag-hotel.czPrague hotels - prague-hotel.wsPraha hotels - praha-hotel.cz Ubytování v Praze - botel Vodník     
   exkluzivní hotely   
   luxusní hotely   
   hotely   
  levné hotely  
  hostely a ubytovny  

Botel Vodník

Strakonická ulice
Praha 5

Poloha:Na břehu Vltavy, v lokalitě Smíchova se nachází Botel Vodník, který nabízí krasný výhled na romantický Vyšehrad ve spojení s příjemným ubytováním. Pokud Vás lákají vycházky, je zde Císařská louka. Pro sportovní nadšence je jen koucek od botelu sportovní centrum nabízející golf i tenis. Zhruba 15 minut chůze vzdálené nákupní centrum Nový Smíchov (Zlatý Anděl) je k dispozici všem, kdo hledají zábavu v multikině nebo bowlingu stejně jako těm, preferujícím nákupy nebo jen posezení v kavárně či restauraci.
Pokoje:Botel nabízí 29 útulně zařízených pokojů s vlastní koupelnou se sprchovým koutem. Pokoje jsou standartně vybavené televizí se satelitním příjmem a telefonem. v letních vedrech je jistě příjemné se vrátit do klimatizovaného pokoje.
Služby:Nepřetržitá recepce nabízí mnoho služeb počínaje objednáváním taxi, výletů, zajištěním vstupenek na koncerty nebo jiné kulturně-společnské akce, dále pak prodává občerstvení, suvenýry nebo hygienické potřeby. Letní specialitou je jízda na motorovém člunu, kterou je možné si objednat právě na recepci. Platba za ubytování i služby je možná hotově i platební kartou. Vašim cennostem jistě bude nejlíp v trezoru na recepci.
Restaurace:Každý den láká na impozantní výhled i dobré jídlo své návštěvníky restaurace otevřená od 14:00 do 22:00. V nabídce má točené pivo, speciality české i mezinárodní kuchyně.
Parkování:Svým hostům nabízí botel hlídané parkoviště bezplatně.
Snídaně:Snídaně je servírována v restauraci od 7:30 do 10:00 a to formou bufetu.
Poznámka:Nejbližší stanice metra je Smíchovské nádraží(trase B). Zároveň je zde několik tramvajových i autobusových linek.

   R e z e r v a c e   

webová stránka: praha botel vodník          email: botel-vodnik@praha-hotel.cz
praha hotel .cz  (c) 2000 - 2014